Blog firmy Poliman

Tworzymy portale, strony internetowe, gry i aplikacje. Projektujemy, programujemy, obsługujemy i inspirujemy.

Firma Poliman

IKONKI-03

Poliman to firma programistyczno- projektowa tworząca aplikacje, gry, strony internetowe i rozbudowane portale zajmując się kompleksowo działaniami w zakresie promowania małych, średnich i dużych firm w internecie. Stworzone przez nas produkty stają się częścią strategii promocji, narzędziami pomagającymi w pracy czy rozwiązaniami, które dają firmom większe możliwości.

Posiadając duże doświadczenie i zespół specjalistów z wielu dziedzin, na blogu dzielimy się ciekawymi informacjami z zakresu projektowania, tworzenia i promowania. Piszemy o tym z czym spotykamy się na co dzień w naszej pracy, to ona jest naszą największą inspiracją do tworzenia ciągle nowych tematów na blogu.

Firma Poliman to nie tylko projektowanie, programowanie i obsługa firm, to również wsparcie w podjęciu dobrych decyzji odnośnie działań wchodzących w skład strategii marketingowych firm, poprzez proponowanie adekwatnych do oczekiwanego celu rozwiązań.

Ponad 15 letnia obecność na krakowskim rynku technologi IT zaowocowała wieloma świetnymi projektami, które są źródłem naszych doświadczeń i pomagają kolejnym firmom w realizacji planów.

Blog jest miejscem gdzie wymieniamy się z użytkownikami naszymi doświadczeniami, udostępniamy ciekawe informacje z branży i inspirujemy do działań w zakresie nowych mediów.

Więcej na nasz temat www.poliman.pl

 

 

Zespół Firmy Poliman:

avatary-15 avatary-14 avatary-13 avatary-10 avatary-09 avatary-08 avatary-07 avatary-06 avatary-05 avatary-04 avatary-03 avatary-02 avatary-01

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.