Blog firmy Poliman

Tworzymy portale, strony internetowe, gry i aplikacje. Projektujemy, programujemy, obsługujemy i inspirujemy.

Kontakt

 

E-mail: info@poliman.pl

www: http://poliman.pl/

Facebook     Fb Fajne Strony

Behance     Google +     Twitter 

 

 

Jeżeli jesteś pracownikiem działu marketingu i brakuje ci pomysłu na wsparcie kampanii ciekawym projektem, którego wykonanie to dla ciebie czarna magia, odezwij się do nas, zajmiemy się wszystkim kompleksowo, łącznie z częścią kreacyjną.

 

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz zadbać o wizerunek swojej firmy w internecie lub go nieco odświeżyć, zostaw kontakt a zajmiemy się wszystkim od identyfikacji wizualnej po stronę internetową oraz kampanie internetowe.

 

Dopiero co wystartowałeś z biznesem? Doradzimy co zrobić aby działania w internecie przyniosły skutek. Każda branża jest inna i wiemy o tym, opieramy swoją wiedzę na wieloletnim doświadczeniu przy współpracy z firmami z wielu różnych branż.

 

Jeżeli jesteś pracownikiem lub właścicielem agencji interaktywnej, reklamowej, marketingowej, PR a prowadzony projekt wymaga wsparcia technicznego i programistycznego, to nasz zespół jest do twojej dyspozycji.

 

Jeżeli jesteś programistą i chcesz zdobyć doświadczenie, spodoba ci się u nas, śmiało wysyłaj cv. Jesteśmy otwarci na studentów dziennych i zaocznych, w grę wchodzi również praca zdalna oraz praktyki.

 

Jeżeli jesteś copywriterem, interesujesz się tematami związanymi z nowymi mediami, portalami internetowymi, promowaniem firm, systemami operacyjnymi i około komputerowym światkiem, odezwij się do nas, często brakuje nam czasu i szukamy dodatkowych rąk do pracy.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.