Blog firmy Poliman

Tworzymy portale, strony internetowe, gry i aplikacje. Projektujemy, programujemy, obsługujemy i inspirujemy.

Inspirujące strony www z wykorzystaniem drewnianych motywów

W ostatnim wpisie prezentowaliśmy strony www z branży budowlanej i obiecaliśmy kolejną dawkę przykładów i inspiracji, ale tym razem z wykorzystaniem motywu drewna.

 

Polska jest słynna m.in. ze względu na ten zasób, więc wiele firm jest z tą branżą powiązana. Szukając stron, chcą aby od razu przywodziły na myśl ich działalność. Szukając inspiracji jednak ciężko znaleźć dobre projekty wykorzystujące ten motyw, dlatego przychodzimy z pomocą.

 

Inspirujące strony www z wykorzystaniem drewnianych motywów:

wood-web-morganstreetcafe
www.morganstreetcafe.com

wood-web-caravanonexmouth
www.caravanonexmouth.co.uk

wood-web-motocms
www.motocms.com

wood-web-ralphvanrentergem
www.ralphvanrentergem.be

wood-web-sureelements
www.sureelements.com

 

Oczywiście inspirując się możemy wykorzystać jedynie układ strony www lub sposób nawigacji pomiędzy stronami czy też dowolny jej element i połączyć to z innym przykładem. W zależności co chcemy osiągnąć, musimy dobrać elementy strony pod kontem naszego celu. Pamiętajcie, to jak będziecie postrzegani w sieci zależy od waszej strony a jej ostateczny wygląd w bardzo dużej mierze zależy od was. Zespół grafików i informatyków stworzy to co chcecie.

 

Należy też pamiętać o budżecie którym dysponujemy, czasami na jakiś pomysł brakuje środków ale zawsze wszystko można rozwiązać prościej, wystarczy chcieć a można się wyróżnić stroną spośród firm konkurencyjnych i zyskać przewagę w branży.

 

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.