Blog firmy Poliman

Tworzymy portale, strony internetowe, gry i aplikacje. Projektujemy, programujemy, obsługujemy i inspirujemy.

Akcje Cynk Technology Corp zawieszone przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych

Simon Cunningham
fot. Simon Cunningham

Social-network


Cynk Technology Corp, powszechnie uważana za operatora social-network zwróciła uwagę całego świata finansowego, gdy po gwałtownym wzroście cen akcji została zawieszona w obrocie przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Akcje korporacji zostały wstrzymane z powodu obaw o dokładność i adekwatność informacji i potencjalnych manipulacji transakcjami.


Ciekawe obroty


Cynk’s social network wydaje się nie mieć członków, przychodów, aktywów i zaledwie jednego pracownika. Udziały korporacji wzrosły aż o 49%.
Manipulacje, w szczególności na rynku jednocentówek, w ostatnim czasie stają się coraz popularniejsze. Z powodu takich negatywnych zdarzeń cierpią prawdziwe firmy.


Cenne dane


Witryna internetowa Cynk (introbiz) powstała w roku 2009 i wykorzystuje GoDaddy Inc. jako rejestratora domen internetowych oraz w zakresie hostingu usług.
Introbiz oferuje także zakup informacji kontaktowych do różnego typu osób – między innymi do Nicole Kidman i Johnny’ego Deppa. Obecnie istnieje możliwość utworzenia konta na tej stronie oraz wpłacenia pieniądze za pomocą usługi PayPal.


źródło

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.